Üvey Abim İle Her Fırsatta Seks Yapıyorum

Ensest Fantezilerimden Doymak Usanmak Bilmeyen Abim İle Her Fırsatta Seks Yapıyorum
Selamlar değerli okuyucularım benim sizlere kısaca kendimi anlatarak devam edeceğim ensest seks hikayemi baştan sona okuyarak beni sikmenizi istiyorum. Bende sizlere buraya yazarak kendimden geçiyorum buna emin olabilirsiniz. Ben kendimi biliyorum ama abim kendini hiç bir zaman bilmedi aksine evlensem de beni becermeye beni sikmeye beni inletmeye devam etti. Aslına bakarsanız abimde belli bir süre sonra evlendi ama benden vazgeçemedi neden bilmiyorum bendeki ballı mıydı çözemedim. Fakat bende abimle başkasıyla seks yaptığımda tat alamıyorum böyle bir durum da var yani o nedenle sekse düşkün olabilirim. Abim benden vazgeçse de ben abimden şimdilerde vazgeçemiyorum. Seks Hikayeleri Bizim muhabbet lise yıllarından başlıyor o nedenle sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatarak rahatlamak istiyorum. Nede olsa burada kimse kimseyi tanımıyor en azından içimi dökerek hem kendimi rahatlatmak hemde sizleri ferahlatmak istiyorum.

Usanmak Bilmeyen Abim İle Her Fırsatta Seks Yapıyorum

Ben lise ikinci sınıfa giderken başladı aslında bu hikaye abimde o zamanlar üniversiteye hazırlanıyor ve devmlı evde kalıyordu. Bende kız arkadaşlarımı topluyor evde kız kıza partiler veriyordum. Bu partilerden birinde kendi odamda Aslı diye bir arkadaşımla bir anda samimi olduk ve kız kıza öpüşmeye başladık biraz öpüşük seviştikten sonra bir birimizi yemeye başladığımızda abim aniden odaya girdiğini gördük ve biranda toparlanamadan abim bizi basmış oldu. Seks Hikayeleri Ne yapacağımızı bilemiyorduk ki Aslı’nın da üzerinde bir şey yoktu benim de bir birimizin memelerini emiyorduk sadece ama Aslı’nın memeleri benim memelerimden büyüktü gerçekten lise ikinci sınıfa giden bir kız için ideal değildi. Abim siz napıyorsunuz burada dedi ne bu hal falan dedi bize kızıyordu bizde ses yok belli bir süre sonra Aslı sende kapıyı kapat gelsene Enver abi sana bişi göstercem dedi. Abimde zaten fırlama olduğu için bu teklifi geri çevirmedi. Sonra Aslı daha önceden deneyim kazanmış belli ki onu da o an anladım. Doğruluk cesaret oyununu oynamaya başladık falan filan abimin karşısında çırıl çıplak kaldı ve sonradan abime de sıra geldikçe abimi de soyduk. Tabi kardeş olduğumuz için biraz da çekiniyorduk derken Aslı sıkıldım ben dedi şöyle yapalım dedi. Aslı abimin dudaklarına yapıştı benim de elime abimin yarağını verdi. Ben su ter içinde kalmıştım ki bu bir oyun diye teselli ediyordum kendimi derken Aslı abimle bir güzel sevişiyordu ki bende kıskandım ve sulandım. Sonrasında cesaretimi toplayıp bende Aslı’yı okşamaya başladım sırtını falan emdim yaladım okşadım derken abimle dudak dudağa gelmek istiyordum ama Aslı bırakmıyordu.
Aslı çok fena bir kız olduğu için abimin dudaklarını yiyordu adeta bende dayanamadım daha fazla hem amımı okşuyordum hemde yavaş, yavaş abimin yarağını yalıyordum. Abimin bu hoşuna gidecek olsa ki benim saçlarımdan tutmaya başladı ve iyice ağzıma kökleyerek rahatlamak istiyordu. Sonra abimin yarağı kalktı iyice Aslı’da tadına bakmak istediğini söyleyince ikimiz birlikte abimin yarağını yalamaya başladık ve abim dünyanın en mutlu erkeği modundaydı. Seks Hikayeleri Kendini bize bıraktı ve biz yalamaya devam ederken iyice gerildiğini gördük. Aslı önce sen mi ben mi diyerek ben korktum. Zaten abimin yarağı olduğundan fazla büyüktü hepsi zordu yani derken Aslı göt deliğini getirip kucağına oturup iyice yerleştirdi. Abim Enver’e artık sikebilirsin erkeğim beni de kardeşini de dedi.

Ben Böyle Bişi Görmedim

Ben böyle bir yarak görmedim hayatımda diyerek üzerinde zıplamaya başladı ve artık kontrol Aslı’daydı bana bile müsade etmiyo gibiydi. Bende istiyordum derken abimin tekrar dudaklarına yapıştı abim de durmadı alttan takviye yaparak oturduğu halde sikmeye devam etti. Seks Hikayeleri Çığlık çığlığa kalıyordu Aslı bende artık iyice tahrik olmuştum zevk almak istiyordum. Aslı’ya o benim abim tadına sen bakıyorsun dedim biraz da bana bırak canım çok istiyor dedim. Sonrasında abim devreye girdi madem öyle geçin karşıma kölelerim benim dedi ve bizi kanepede domalttı. Bir aslıya sapladı bir bana sapladı götten ben ilk defa yediğim için çok hoşuna gitmiş olacak ki yandığım halde yarağını içimden çıkarmıyordu. Abi yapma abimmm diyordum ama beni hiç duymuyordu o nedenle ben azgınlaştığımda bana fena çakmaya başlamıştı. Artık göt deliğim alışmış ve şaşkınlıkla sırayla bizi sikmeye başlamıştı. Bende artık abimin cariyesi olduğum için farkımı göstermeye özen gösteriyorum. Aslı ile abimin karısı olduk bir nevi o gün ilk kez abimle ilişkiye girdim ve çok hoşuma gitti. Daha sonrasında ise abim kafaya koymuş bizi kimseye verme niyeti olmadığı için Aslı’da abimden memnun kalmış olacak ki hep üçlü takıldık her yerde ve farklı semtlerde fanteziler yaparak kendimizden geçtik. En son abim artık zamanı geldi amınızı da sikeceğim sizin diyerek bizi coşturmak istediğini söyledi. Aslı’da bunun ayık kafayla olabileceğini düşünmüyorum daha önce amdan kimseye vermedim dedi. Seks Hikayeleri

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*