Bir Escortun Hayatı

Ailemin Baskıcı Tavırları Yüzünden Ortalık Malı Oldum Ve Beni Herkes Kullanıp Bir Kenara Attı
Gençler yakışıklılar ihtiyarlar olgunlar dolgunlar hepinize birden seslenmek istiyorum. Benim hayatımı yakan beni bitiren ve beni benden eden baskıcı bir aile yüzünden başıma gelenleri sizlerle paylaşmaktayım. Ben küçüklüğümden bu güne hep bir baskıcı aile içerisinde yetiştiğim için sizlere etki etmeye devam ettiğimi biliyorum. Fakat ne olursa olsun baskıcı ailelerde yaşayan bayanların sonu benim gibi olacaktır.

Ortalık Malı Oldum

Çünkü istediğinizi yapamıyor istediğiniz yere gidemiyor ve istediğinizi giyemiyorsunuz hep bir sorun hep bir etraftakiler muhabbeti diyerek sonunda sikilen bizler oluyoruz. Bu sikilenlerden bir tanesi de ben olduğum için sizlere yaşantımı anlatmaya devam ediyorum. Ben şuan 44 yaşında dul bir kadınım aslında ben de evli çocuklu mutlu bir kadın olarak hayatıma devam edebilirdim. Fakat ailem ne derse onu yapmak zorunda olduğum için genç yaşlarda ailemin istediği bir adamla evlendirildim sonrasında kavga şiddet ve daha kötü sonuçlar olunca ayrılmak zorunda kaldım. Ayrılınca adım dul kadına çıktı ve dul kadına çıkmakla kalmadı orospu yaptılar beni orospu olmadan adım çıktı bir gece köyden şehre kaçtım. Artık orospu da olsam umrumda değildi çünkü en azından birileri bir şey derse orospuyum diyebilirdim. Bende kurtuluş olarak kaçmayı gördüm ve yaklaşık 15 yıldan fazladır farklı şehirlerde hayatımı sürdürmekteyim.Seks Hikayeleri

Evden kaçış hikayemin başında ise elimde avucumda para olmadığı için bir kamyoncunun kamyonuna binmek zorunda kaldım. Paramın olmadığını söyledim önce tamam dedi sonra yol uzayınca işler değişmeye başladı ve benim oramı buramı ellemeye başladı. Ben ne yapıyorsun sen ya desem de seni boşa mı bindirdim kamyona o koltuğa binmek isteyen çok dedi şoför bende şaşırdım. Seks HikayeleriNeyse gideceğim yere kadar eller sadece diye düşündüm yol uzadıkça ilerlemeye başladı tabi bu arada bende yanıyorum zaten dul bir kadınım o elledikçe bir yerlerimi ben azmaya başlıyordum ve ben bunun farkındaydım. Şoförde bunu anlamış olacak ki sık, sık denemeler yapıyordu en sonunda duramadım dedim senin derdin ne derdim yok dedi sadece seni sikeceğim sonra da istediğin yere götüreceğim ve üstüne para bile vereceğim muamelenden memnun kalırsam dedi. Ben biraz olmaz etmez şu bu desem adam anlamıştı zaten benim ona vereceğimi derken adam yarağını açtı gel al bakim ağzına dedi. Kocaman bir yarak olmaya başladı ben yalarken bir yandan oda yola gidiyordu güzel bir fantezinin başlangıcı olacaktı sanırım.

Tercihlerim Çok Doğruydu

Tercih meselesi haline getirme şansım olmadığı için farkımı konuşturmam lazımdı derken yarağını emerek daşşaklarına indiğimde kendinden geçiyordu az kalsın kaza yapıyorduk neyse ki müsait bir yere çekti ve işimize öyle baktık. Ben biraz daha yarağını yaladım emdim sonra kucağına oturup dakikalarca sevişerek memelerimi emzirdim. Emerken inliyordu adam delirmeye başlamıştı ama bende henüz alevlenme yoktu sadece ıslaklık vardı derken kilodumu çıkardı ve yarağı tam kökledi amıma hemen anladı sen bozulmuşsun dedi. Ama dar aynı dedi sikmek seni hoşuma gitti diyerek köklemeye devam ettiğini gösteriyordu. Seks Hikayeleri Fakat o kamyonda öyle bir şey yaşamak var ya insanı hayrete düşürüyordu ama bir yandan da heyecanlı oluyordu. Bana bol bol şaplak atıyor ve alttan alttan beni götürüyordu. Zaten kalınlaşan yarağın üzerindeydim ve en son bir hamleyle hepsini köküne hatta daşşaklarına kadar aldım içime dakikalarca içinde kalmasını istiyordum.

ünkü amımın içi sıcacıktı ve güzel bir an yaşamaya özen gösteriyordum. Yapıştım dudaklarına dudaklarını ısıra, ısıra seviyordum erkeğimi artık boynunu emiyor dudaklarını yalıyor ve bende ona memelerimi kendimi dudaklarımı kulaklarımı yalatıyordum. Oda ben öyle yaptıkça hoşuna gidiyor çıldırmak istiyordu. İkimizde bir ara çıldırmak için kamyonun teyibini açtık orada şarkı çalarken inlemeye başladık. Seks Hikayeleri Bağıra çağıra kısıtlama olmadan inliyordum. Çoktandır böyle bir yarakla oynamamıştım oda mutlu oluyordu bende mutluluğa adım atıyordum. Bir daha hayatımda görmeyeceğim bir adam ile saatlerce birlikte olmanın hazzını yaşamaya değer diyordum içimden. Ben tutsağı olmam kimsenin ancak onlar benim tutsağım olduğunu görecektir. Kamyoncu benim içime salmaya başladı ılık ılık geliyordu gelmekte olan beni deli edercesine bende çılgınlar gibi hiç boşalmamış gibi boşalıyordum. Arabanın koltuğu da cenabet olmuştu bir yandan döl bir yandan bal yani her türlü rahatlıyorduk. Bir ara beni tuttuğu gibi ters çevirdi kamyonun içinde bir yerleştirdi ki sanki iki metre uzağına gittim sandım diye düşünebilirsiniz. Ben her anı deli çılgın yaşayan birisi olmadım ama mecburiyetten olsa da yapmamam gerekiyordu fakat ailem yüzünden kamyoncuya verdim. Kamyoncu da çok mutlu oldu beni istediğim yere götürdü yaptığım hizmetin karşılığında güzel bir miktar para da verdi telefonunu da verdi. Sanki bir daha onu arayacaktım adam öyle sandı sanırım oysa öyle bir düşüncem asla olmadı olmaz da…

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*